KOMPLEXNÍ METEOROLOGICKÉ SLUŽBY

Vyzkoušejte naše předpovědi zdarma!

Je pro Vás důležitá přesná předpověď počasí? Vyzkoušejte si naše předpovědi zdarma! Nabízíme Vám předpověď teploty vzduchu (ve 2 m), slunečního záření a rychlosti větru (v 10 m) až pro pět Vámi vybraných lokalit v rámci bezplatného zkušebního období do konce dubna 2019 (na přání lze po domluvě prodloužit).

Zaregistrujte se k odběru předpovědí vyplněním a odeslání formuláře níže. Váš požadavek zpracujeme do tří pracovních dnů. Předpověď Vám budeme zasílat čtyřikrát denně v hodinovém kroku až na 5 dní dopředu ve formátu souboru *.csv.

Odběrem předpovědí zdarma Vám nevzniká žádný závazek vůči společnosti Amper Meteo. s.r.o. Vaše údaje budeme pečlivě střežit a nepoužijeme je k zasílání nevyžádané pošty ani jiným nežádoucím způsobem. Na konci zkušebního období si Vás pouze dovolíme požádat o zpětnou vazbu.

Chcete od nás dostávat předpovědi ještě vyšší kvality?

Poskytněte nám měřené údaje odpovídající předpovídaným veličinám a my pro Vás předpovědi dále zpřesníme. V případě zájmu prosím níže potvrďte „Využití měřených dat“ a my Vás ohledně předání dat kontaktujeme (data využijeme striktně pouze za účelem zpřesnění předpovědí pro Vás).

Za Váš případný zájem děkujeme a věříme, že pro Vás budou naše předpovědi přínosem!

kontaktní formulář


Odeslat dotaz

* odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle těchto pravidel


Twitter Facebook