Vyzkoušejte naše předpovědi zdarma!

Je pro Vás důležitá přesná předpověď počasí? Vyzkoušejte si naše předpovědi zdarma! Nabízíme Vám předpověď teploty vzduchu (ve 2 m), slunečního záření a rychlosti větru (v 10 m) až pro pět Vámi vybraných lokalit v rámci bezplatného zkušebního období do konce dubna 2019 (na přání lze po domluvě prodloužit).

Zaregistrujte se k odběru předpovědí vyplněním a odeslání formuláře níže. Váš požadavek zpracujeme do tří pracovních dnů. Předpověď Vám budeme zasílat čtyřikrát denně v hodinovém kroku až na 5 dní dopředu ve formátu souboru *.csv.

Odběrem předpovědí zdarma Vám nevzniká žádný závazek vůči společnosti Amper Meteo. s.r.o. Vaše údaje budeme pečlivě střežit a nepoužijeme je k zasílání nevyžádané pošty ani jiným nežádoucím způsobem. Na konci zkušebního období si Vás pouze dovolíme požádat o zpětnou vazbu.

Chcete od nás dostávat předpovědi ještě vyšší kvality?

Poskytněte nám měřené údaje odpovídající předpovídaným veličinám a my pro Vás předpovědi dále zpřesníme. V případě zájmu prosím níže potvrďte „Využití měřených dat“ a my Vás ohledně předání dat kontaktujeme (data využijeme striktně pouze za účelem zpřesnění předpovědí pro Vás).

Za Váš případný zájem děkujeme a věříme, že pro Vás budou naše předpovědi přínosem!

Jméno
?
Vaše jméno, či jméno společnosti, pro kterou jsou předpovědi určeny.

E-mail*
?
E-mailová adresa, na které Vás budeme v případě potřeby kontaktovat.

Lokality*
?
Zde uveďte prosím až pět lokalit, pro které máte zájem o zasílání předpovědí, nejlépe pomocí zeměpisných souřadnic.

Požadované prvky
?
O jaké veličiny máte zájem?Způsob doručení předpovědí
?
Jak Vám můžeme předpovědi doručovat? Navrhujeme zasílání na určitou emailovou adresu nebo předávání přes (náš či Váš) ftp server. Je však možné domluvit i jiný způsob.

Využití měřených dat
?
Máte měřená data daných veličin z vybraných lokalit a chcete pomocí nich ještě více zpřesnit předpovědi? Zadejte ano! Ohledně předání dat Vás kontaktujeme.


Poznámky
?
Zde případně uveďte prosím další informace či dotazy.

Odeslat
Twitter Facebook